"БҚО әкімдігі білім басқармасының "Облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған Абай атындағы мектеп-гимназия-интернаты" КММ
0

 

Мұғалімдер тізімі

 Облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-гимназия-интернатының

2020-2021 оқу жылындағы  мұғалімдер тізімі

 

  1. Кереева Нурбобек Есполовна –  Гимназия директоры
  2. Султанов Данияр Амангельдиевич –  география   пәнінің мұғалімі, оқу ісі жөніндегі орынбасары
  3. Макарова Анаргуль  Адилхановна – музыка пәнінің мұғалімі, оқу – тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  4. Исенова Айгуль Галымжановна – математика пәнінің мұғалімі, ғылыми істер жөніндегі орынбасары
  5. Кулушева Нургайша Жадигеровна- математика пәнінің мұғалімі
  6. Шамуратова Бибигуль Абайевна-математика пәнінің мұғалімі
  7. Хасанова Алия Салимовна  - қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  8. Утупова Камшат Темирхановна –  қазақ тілі мен қазақ әдебиеті пәнінің мұғалімі, 
  9. Наурызгалиева Куляш Ахрановна - тарих пәнінің мұғалімі
  10. Қисымова Ақтолқын Ғалымжановна - қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  11. Хадер Мақатай Ақболатұлы - қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  12. Нұрғазы Жанат Елубайқызы - қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  13. Мұрат Гүлім Мұратқызы - қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  14. Тухтарова Венера Максутовна - орыс  тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  15. Имангалиева Айгуль Тулеугалиевна - орыс  тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  16. Шувалиева Кляйза Сагидулловна - орыс  тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  17. Коптлеу Айгуль Булатовна - орыс  тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  18. Турешова Айгерим Мерекеевна- ағылшын  пәнінің мұғалімі
  19. Курмаш Жанылсын Қуангалиевна – ағылшын  пәнінің мұғалімі
  20. Есенгельдиева Гульмира Жомартовна - ағылшын  пәнінің мұғалімі
  21. Кабашева Гулсая Кадырбековна - физика   пәнінің мұғалімі
  22. Орынов Мирас Абайұлы - физика   пәнінің мұғалімі
  23. Абдрахманова Алиса Оспановна – биология пәнінің мұғалімі
  24. Бердибекова Жазира Жумантаевна – биология , география пәнінің мұғалімі
  25. Алхамбетова Айдана Серікбайқызы – химия пәнінің мұғалімі
  26. Кусайнова Асемгуль Талгатовна - химия пәнінің мұғалімі, лаборант
  27. Шайхиева Гульнур Зариповна - тарих пәнінің мұғалімі
  28. Тасанов Алмас Акмайданович – тарих пәнінің мұғалімі, жатақхана меңгерушісі
  29. Темешев Думан Наушаевич - тарих пәнінің мұғалімі
  30. Маемиров Армат Максимович – информатика пәнінің мұғалімі
  31. Хайруллина Айнур Кадыржановна- информатика пәнінің мұғалімі
  32. Гатауов Кенжетай Охасович – көркем еңбек пәнінің мұғалімі
  33. Габбасов Нурлан Ерсайнович – АӘД, дене шынықтыру пәндерінің мұғалімі
  34. Кажияхметов Актилек Махамбетович – дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
  35. Кубашев Қуаныш Бауыржанович- дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
  36. Сырым Бердаулет Серикұлы - дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
  37. Дөненова Шолпан Шаяхметқызы – кітапханашы
  38. Жубатова  Дарига  - аға тәлімгер, психолог
  39. Кайсагалиева Дилара Бектемировна – әлеуметтік педагог, өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі

 

Тәрбиешілер:

  1. Шулумова Муслима Темирбаевна - жатақхана тәрбиешісі
  2. Узбекова Бекзат Исламбеккызы - жатақхана тәрбиешісі
  3. Какимова Айнур Курмановна - жатақхана тәрбиешісі